1             Max Gradel   Max Gradel o Toulouse katılmak istiyor Bournemouth söyledi. Kiraz zaten kanat oyuncusu için Fransız kulübünden bir kredi teklifini reddettiler, ama onlar yeni bir teklifle dönmeleri bekleniyor. Gradel Eddie Howe’nın ilk takım geçen sezon bir nokta çimento başarısız oldu ve o da benzer bir senaryoyu bu sezon karşıya istemiyor. Fildişili o Toulouse katılmak istiyor Bournemouth söylediği Ve şimdi L’Equipe göre, koşullar ilettim. 29 yaşındaki de Hull City, Sunderland ve Watford ilgi gösterdi ama onun tercihi Fransa’ya bir harekettir bildirilmektedir. Gradel daha önce St Etienne dört yıl geçirdi ve orada başka bir görev için geri Ligue 1′e kafa istekli.

                                   1             James Rodriguez   Bir şey basitçe değişmek zorunda … Tamamen futbol saçma transferi kredi sistemini elden geçirme zamanı. Bayern Münih Real Madrid James Rodriguez’in hareket bugün erken onayı – Bir İKİ YIL kredi anlaşmasıyla ilgili, az – durum haline gelmiştir nasıl deli son örneğidir. Eğer habersiz konum ve senin Kolombiyalı Avrupa futbol en imzalar ve bu turnuvadan sonra, o Bernabeu taşındı Brezilya’da 2014 Dünya Kupası finalleri onun performansları aşağıdaki aranan biriydi değiliz eminim açıklanmayan bir ücret karşılığında büyük ölçüde £ 70million işareti civarında olduğu kabul edilir.

Geçenlerde İspanyol başkentinde hiyerarşimiz aşağı düşmüş ve Premier Lig devleri Chelsea ve bildirildiğine çekilen firmalar arasında Manchester United ile yaz büyük bir kısmında hararetli spekülasyon konusu olmuştur.canlı bahis üye ol Salı sabahı mavi dışında, ancak, haber 25 yaşındaki Almanya’ya gitmeden olduğunu kırdı. Etkili İspanyollar görünüşte € 5million yıllık kredi ücreti alma gibi yakın kahretsin olarak hiçbir şey, ya, için. Bayern sonra € 35m onu ​​imzalama seçeneği, Real şimdiki değerleme yüzden sadece yaklaşık yarısı. yüceltilmiş, kesme fiyatı iki yıllık deneme süresi sonrası! Ne mutlak bir saçmalık. Bu çılgınlığa son vermek zamanı.

Bayern Rodriguez ve Madrid gitmesine izin isteyen istiyorsanız, o zaman kalıcı bir anahtar olmalıdır. Bayern soran fiyat karşılamak istemiyorsanız, o zaman halletmek etmez. Bundesliga zaten tek atlı bir yarış. Böyle Fırsatlar sadece daha da Münih’in rakipleri handikap. Ama bu kadarla etmeyelim. İki Premier Lig kulüpleri arasında Artık kredi fırsatlar. Yine, oyuncu istiyorum, onu satın. Mevcut kurallar ödünç verilemez oyuncu demek Unutmayın etkin bir rekabetin kutsallığını skewing ebeveynlerinin kulübe karşı oynarken yasaklandı. Crystal Palace oranı Ruben Loftus-Cheek, onlar Chelsea onun için istediğini ödeme yapabilirsiniz.https://en.wikipedia.org/wiki/Alberto_Moreno_(footballer)

Ya da değil, onlara kalmış. Aynı Swansea ve Tammy İbrahim için de geçerlidir. Artık ‘sonra öde, şimdi ödünç’. Daha sık durum, gibi görünüyor Ya da ‘hiç ödeme asla, şimdi ödünç’. kredi sistemi umarım kayıtlarını tutan kulüpte kırarak önce ilk takım deneyim kazanmak için lig kulüpleri düşürmek için gitmeyi genç oyuncular olmalıdır. David Beckham (Preston için Manchester United), Frank Lampard (Swansea için West Ham), Jermain Defoe (Bournemouth için West Ham) – Yani çalışmak için kullanılan ve oyunun yakın tarihi o yaklaşımın başarı örnekleriyle doludur nasıl Harry Kane (Millwall için Tottenham). Liste devam ediyor.

Kesinlikle ülkeleri için 50′den fazla kapaklar ile oyuncular ve başka bir Avrupa süper gücünden attırmak altı rakam haftalık maaş ilgili olmamalı. Ne düşünüyorsun? dönemde, kredi sistemini değiştirme zamanı mı? Ya da aynı şekilde ince var? Aşağıda Yorumunuzu bırakın …